quady
   Jeśli szukasz trochę innych wrażeń, bardziej ekstremalnych emocji, niż tylko jazda skuterem to koniecznie musisz poznać naszą ofertę Quadów. W stałej sprzedaży posiadamy quady przeprawowe i wyścigowe takich marek jak KYMCO, BASHAN, ROMET, BENYCO. Dostępne są różne warianty wyposażenia i dodatkowe akcesoria. Możesz z własnego Quada uczynić doskonałe narzędzie pracy w gospodarstwie ( odśnieżanie, przewożenie ładunków ), lub po prostu cieszyć z jazdy po bezdrożach, mieście. Czujesz już te emocje? Jeśli nie, zajrzyj do salonu Auto-A w Augustowie. Możliwe jazdy próbne i pełne prezentacje pojazdów. Zachęcamy też to odwiedzania stron producentów, aby dokładniej zapoznać się ze specyfikacjami poszczególnych modeli quadów.
   W ostatnim czasie Polacy oszaleli na pukcie quadów. Możemy oglądać je nie tylko na terenach wiejskich, ale też w mieście. Salon Auto-A dobrze przygotował swoją ofertę pod tym kątem, i współpracujemy z pięcioma silnymi markami na rynku: KYMCO, BASHAN, ROMET, KXD i BENYCO. To dzięki tej współpracy mają Państwo dostęp do najwnowszych modeli, zawsze w najlepszych cenach na rynku. Zastosowanie prostych i zarazem sprawdzonych rozwiązań technologicznych połączonych z nowoczesnym nadwoziem sprawia, iż quady zdobywają coraz większą popularność.
   Zapytaj o dostępność konkretnych modeli w naszym salonie.

   Katalog Quadów Kymco 2015r PDF

   To oczywiście trudny wybór i jak zawsze, każdy z nas ma swoich faworytów. Ja również. Może nie będę się tutaj skupiał na jednej marce, tylko krótko opowiem Wam co każdy z producentów przygotował nowego na ten sezon. A jest tego sporo. Powyżej macie udostępniony skan katalogu KYMCO, natomiast o innych producentach trochę opowiem.

   Na pierwszy ogień ROMET - no tutaj znakomita marka i posiadająca spory udział w rynku, szczególnie jeśli chodzi o skutery i motocykle, w kwestii quadów ma tylko jedno do powiedzenia, ale konkretnie. ROMET T3 500I 4X4, to jedyny pojazd tego typu sprzedawany przez tą markę. Jednak należy do wyższej półki i stanowi już ofertę dla bardziej wymagających użytkowników czterech kółek. Model ten jest potężnym pojazdem o wymiarach: 2200 x 1300 x 1270 mm, wyposażonym w silnik jednocylindrowy, czterosuwowy i chłodzony cieczą. Jego pojemność to 471 ccm. A to już spokojnie rozpędza quada do wysokiej prędkości i zapewnia dobre osiągi w trudnym, górzystym terenie. Jako jedyny na rynku posiada homologację na traktor, a nie na pojazd samochodowy inny, co daje dodatkowe możliwości przy zakupie np. na firmę czy gospodarstwo rolne. Aby dosiąść tą bestię musimy jednak posiadać prawo jazdy kat. B. Szczegółowa specyfikacja, zdjęcia i opisy dostępne są  TUTAJ!


   Bashan przygotował już dla Was, więcej propozycji. Zaczniemy może od zwinnego modelu BS250S-11B, który bardzo spodoba się miłośnikom prędkości. Możecie rozpędzić się nim do 82km/h, co już naprawdę jest niezłym wynikiem jak na quada. To typowy model wyścigowy. Układ kierowniczy jak i hamulcowy przystosowano, do tego typu ekstremalnych wyczynów. Oczywiście, da się nim jeździć też po pagórkach, ale to już nie to... On potrzebuje prędkości.
   Model Bashana CK250S-29 to przedstawiciel wszędołazów. Duży, wysoko ustyuowane nadwozie i odpowiednio z profilowane zawieszenie. Wspina się sprawnie po górkach, przejeżdża bez problemy setki kilometrów w lesie, nawet, gdy nie ma wyraźnego szlaku, kąpie się w błocie jak rozpiszczony dzik. Z nim dojedziesz wszędzie. Spora moc 11.5 KW sprawia, że spokojnie może służyć w gospodarstwie jako dodatkowy pojazd transportowy. Więcej o szerokiej gamie modeli Quadów BASHAN przeczytacie ( choć tylko w języku angielskim ) na stronie dystrybutora: Quady Bashan!

   Kolejny producent, z którym ściśle współpracujemy, to BENYCO. Przez wiele lat doświadczenia wybraliśmy dla Państwa te marki, które są najmniej awaryjne, dostaraczają odpowiedniej jakości akcesoria i podzespoły montażowe i nawet jeśli, ich nazwa nic Państwu nie mówi, to możecie nam wierzyć, że są to produkty sprawdzone przez nasz Salon w Augustowie. Benyco ATV 110 - o pojemności silnika 110 ccm, to ciekawe rozwiązanie w atrakcyjnej cenie. Posiada przekładnie automatyczną, i rozwija prędkość 45 km/h. Jest to quad niskobudżetowy, dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z tym sportem, jednak jego parametry i wszechstronność użytkowania sprawia, że jest bardzo popularny wśród młodzieży. Szczegóły dotyczące tego modelu odnajdziecie Benyco ATV 110.
   Kolejnym mocnym pojazdem jest Benyco ATV 500. To najpotężniejszy quad w ofercie Benyco. Pojemność 498 ccm i moc 12,8 KW. Zasilanie pojazdu stanowi czterokomorowy gaźnik. Spokojnie można zamontować do niego potężne kufry ( dostępne również w naszym salonie ), które pomieszczą wszystkie potrzebne rzeczy na wypad weekendowy po za miasto. Zapraszamy do salonu Auto-A w Augustowie, aby obejrzeć dostępne modele. A szczegółowe opisy quadów Benyco znajdziecie TUTAJ.