motocykle
   Od wielu już lat motocykle w Salonie Auto-A wiodą prym we wskaźnikach sprzedaży. Wiele osób przesiada się na motocykle, szukając oszczędnego pojazdu, aby dojeżdżać do pracy i bez problemu móc omijać wszechobecne korki. Inni zaś po prostu nie wyobrażaja sobie życia bez jazdy na dwóch kółkach. Dlatego w Salonie Auto-A, oferta produktowa motocykli jest niezwykle bogata. Dodatkowo zapewniamy serwis, wszystkie potrzebne akcesoria i odzież. Od nas wyjedziesz nowym motocyklem w pełni gotowym do dalekich podróży.


   Od momentu, gdy prawo pozwala jeździć motocyklami o pojemności do 125 ccm na prawo jazdy kategorii B, grono użytkowników jednośladów w tym segmencie stale rośnie. Coraz szersza staje się też nasza oferta, jeżeli chodzi o motocykle 125 ccm. W tej chwili w sprzedaży mamy pojazdy kilku renomowanych marek: Benelli, Keeway, Zontes, Junak i Romet, a wybór przeróżnych modeli w ramach danej marki jest przeogromny. Junak postawił na różnorodność modeli z silnikiem 125 ccm. Miłośnikom klasyków szczególnie przypadły do gustu takie modele jak dwucylindrowy M11 lub M16 oraz jednocylindrowe M12.
   Ale Junak to nie tylko choppery. Niedawno zadebiutował przepiękny Junak RX-ONE należący do niewielkich motocykli typu adventure (coś terenowego dla tych, którzy mogą jeździć tylko 125 ccm)
   Bardzo dobrze sprzedają się i sprawują też szosowe 125 ccm ze stajni Junaka, takie jak 125S, 125 RZ, 121 FL.
Na motocyklach o pojemności 125 ccm skupiła się także marka Keeway mająca w swej ofercie zarówno pojazdy o klasycznej sylwetce ze zbiornikiem "w łezkę" jak Superlight 125 czy K-Light 125 jak i pojazdy szosowe np. chłodzony cieczą RKF 125.
   Jak zawsze niemało ciekawych propozycji na rynku jednośladów ma także Romet. Z większych pojemności warto wspomnieć o Romet ADV 400 oraz jego turystycznemu odpowiednikowi z mniejszym silnikiem - ADV 125
   Poza tym w naszym salonie popularnością cieszą się takie modele motocykli Rometa jak: ZXT 125, Soft Chopper, RCR 125 czy Pony 125.
   Otóż bardzo wiele. Przede wszystkim na całego handlujemy już dobrą włoską marką Benelli. Oferta składa się z dopracowanych w każdym calu motocykli w pojemnościach od 125 aż do 754 ccm. W naszej ofercie na stałe już zagościły takie rozpopularyzowane modele jak TRK 502 i TRK 502X. Pierwsza wersja jest szosowa, a druga przeznaczona na teren.
   Ilość opinii napisanych o tych modelach na różnych forach najlepiej świadczy o ich wysokiej sprzedawalności.
Niedawno marka wprowadziła na rynek fantastycznego nakeda z silnikiem 754 ccm. Model nazywa się 752S i wzbudza wiele pozytywnych emocji.
   Wraz z turystykiem TRK na rynku pojawił się przebojowy pojazd typu Scrambler - tj. Leoncino, który początkowo oferowany był w wersji na szosę, a potem dołączył do niego terenowy brat Leoncino Trial. Obecnie w katalogu znajduje się również wersja Leoncino z silnikiem 250 ccm.

   Benelli Imperiale to prawdziwy klasyk z silnikiem prawie 400 ccm, który robi wrażenie swoją elegancją i jakością.
   Z szosówek Benelli o mniejszych pojemnościach warto wspomnieć o BN125, Tornado 125 i 302S, które również znacznie budują krajowe i zagraniczne rankingi sprzedaży.
   Jak grom w ubiegłym roku na nasz krajowy rynek uderzyła znana na całym świecie marka Zontes. Nowatorskie rozwiązania, oryginalny design i zaawansowana technologia w motocyklach tej marki sprawiają, że każda zamówiona dostawa rozpływa się w mgnieniu oka. Na tą chwilę możemy polecić dwie pojemności tej marki - 300 i 125 ccm, ale za to w wielu odsłonach. Zontes 310T to zmienne tryby pracy oraz ABS a także full LED, oświetlenie z czteroma niezależnymi matrycami. To także bezkluczykowy system, aluminiowy wahacz i świetne wykorzystanie elektroniki oraz mokre sprzęgło z antyhoppingiem. Z silnikiem 300 ccm dostępna jest nie tylko wyżej opisana wersja ADV, ale też 310X, 310R, 310V, które bliżej poznacie Państwo na stronie producenta.
   Zontes ma do zaoferowania aż 5 wersji motocykli o pojemności 125, które nazwane zostały kolejno: 125 Z2, 125 U1, 125 U, 125 G1 Spoke i 125 G1 Aluminium.
   Należy się spodziewać dynamicznego rozwoju i ekspansji marki Zontes na rynkach światowych, tym bardziej, że naprawdę jest w mediach oceniana jako niebezpieczny konkurent nawet dla najlepszych marek japońskich.