quady
   Jeśli szukasz trochę innych wrażeń, bardziej ekstremalnych emocji, niż tylko jazda skuterem to koniecznie musisz poznać naszą ofertę quadów. W stałej sprzedaży posiadamy quady przeprawowe i wyścigowe takich marek jak Kymco, TGB, Linhai. Dostępne są różne warianty wyposażenia i dodatkowe akcesoria. Możesz z własnego quada uczynić doskonałe narzędzie pracy w gospodarstwie (odśnieżanie, przewożenie ładunków), lub po prostu cieszyć z jazdy po bezdrożach, mieście. Czujesz już te emocje? Jeśli nie, zajrzyj do salonu Auto-A w Augustowie. Możliwe jazdy próbne i pełne prezentacje pojazdów. Zachęcamy też to odwiedzania stron producentów, aby dokładniej zapoznać się ze specyfikacjami poszczególnych modeli quadów.
   W ostatnim czasie Polacy oszaleli na pukcie quadów. Możemy oglądać je nie tylko na terenach wiejskich, ale też w mieście. Salon Auto-A dobrze przygotował swoją ofertę pod tym kątem, i współpracujemy ze znanymi na rynku markami takimi jak: Kymco, TGB, Linhai i KXD. To dzięki tej współpracy mają Państwo dostęp do najwnowszych modeli, zawsze w najlepszych cenach na rynku. Zastosowanie prostych i zarazem sprawdzonych rozwiązań technologicznych połączonych z nowoczesnym nadwoziem sprawia, iż quady zdobywają coraz większą popularność. W naszej szerokiej ofercie znajdują się quady z homologacją drogową, jak również tańsze czterokołowce do jazdy poza drogami publicznymi. Wśród pojazdów, które można zarejestrować oferujemy quady z homologacją "pojazd samochodowy inny" na prawo jazdy kategorii B oraz quady z homologacją T3B, czyli ciągnik rolniczy na prawo jazdy T lub B. Te ostatnie cieszą się ostatnio szczególnie dużym zainteresowaniem, głównie z uwagi na możliwość odliczenia całego VAT od faktury oraz tańszego kosztu ubezpieczenia OC. Taką homologację ma kilka modeli marek Kymco, TGB i Linhai.
Quady bez homologacji oferowane są w naszym salonie w różnych pojemnościach silnika od 125 ccm do 250 ccm. Chociaż nie podlegają rejestracji, to wyposażone są fabrycznie w oświetlenie drogowe. W tym segmencie pojazdów mamy w sprzedaży zarówno pełnogabarytowe quady dla dorosłych, jak i mniejsze quady dla dzieci z regulacją prędkości oraz możliwością zdalnego odcięcia zapłonu.


   Zapytaj o dostępność konkretnych modeli w naszym salonie.