Aktualności
Salon poszerza ofertę ATV o nową renomowaną markę quadów. Amerykańska firma SEGWAY podbiła światowe rynki innowacyjnym transporterami, a od kliku lat produkuje solidne quady. Model Snarler AT6 L 600 ccm ze wspomaganiem to najnowszy hit w naszej ofercie!
Gorąco polecamy nowy model motocykla marki Junak. Junak SR 400 to zupełnie nowy rozdział w historii tej marki. Ten rasowy scrabler o pojemności 401 cm3, 2 cylindrowy, chłodzony cieczą, swoją mocą na poziomie 43 KM naprawdę zapewnia ponadprzeciętną dynamikę na drodze. Teraz ten model dostępny w promocyjnej cenie 19990 zł!
Szczegóły dotyczące pojazdu
Wraz z nowym sezonem wprowadzamy do oferty salonu kolejną znaną i sprawdzoną markę. Barton Motors istnieje na polskim rynku od 2007 roku, ciesząc się opinią jednego najpopularniejszych importerów skuterów, motorowerów i motocykli 125ccm. Z roku na rok coraz więcej miłośników motoryzacji wybiera pojazdy tej marki. A wybór jest szeroki - od pojazdów spalinowych po elektryczne - w tym rowery, skutery i trójkołowce. Nam bardzo przypadł do gustu pojazd, który znajdziecie tylko w ofercie Bartona: motocykl Barton Blade-R 125 ccm.