zakupy na raty
   Kochani jak zawsze mamy dla Was tylko najlepsze oferty. Nie inaczej jest w przypadku kredytu na zakup towarów w naszej firmie. Jeśli wybrałeś dla siebie odpowieni model Quada, Motocykla, wybrałeś akcesoria i inne dodatki i chcesz to wszystko kupić na atrakcyjnych warunkach kredytowych, to nie mogłeś trafić lepiej. Nasi sprzedawcy doradzą Ci najbardziej odpowiednią i najtańszą formę kredytowania w wybrany banku. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć zakupionymi przedmiotami, a nie martwił się o zbyt wysokie raty, czy też prowizje. W Salonie Auto-A takich zmartwień z pewnością nie doświadczysz. Zapoznaj się z listą wymaganych dokumentów dla różnych rodzajów dochodów, a jeśli będziesz miał jakieś pytania - zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

   Jakie produkty możesz kupić na raty w salonie Auto-A? Otóż nie tylko skutery, quady, motocykle, rowery elektryczne, ubrania i akcesoria, czy przyczepki samochodowe. Bez problemu otrzymasz kredyt na wykonaną naprawę serwisową, zakupione maszyny rolnicze i wyroby gotowe POM Augustów. Pełna informacja o dostępnych produktach, które sprzedawane są na raty, możesz uzyskać bezpośrednio w salonie.
Zakupy na Raty w Auto-A
   Zawsze negocjujemy z bankami bardzo korzystne warunki kredytowania dla naszych klientów. Dzięki współpracy, możemy również maksymalnie uprościć i przyspieszyć proces kredytowania. Sprawdź jakie dokumenty będa wymagane przy zakupie produktów i usług na raty w Salonie Auto-A w Augustowie.

   Umowa o Pracę: Oryginał aktualnego zaświadczenia o otrzymywanym wynagrodzeniu wystawiony przez zakład pracy za okres poprzedzający miesiąc, w którym składamy wniosek o kredyt ( powienien on zawierać dane o średnim miesięcznym wynagrodzeniu za ostatnie 3 m-c); Dowód Osobisty;

   Emerytura lub Renta: Kopię ostatniego lub przedostatniego odcinka renty lub emerytury, lub oryginał zaświadczenia z organu wypłacającego świadczenie o miesięcznej wysokości i ewentualnych zajęciach świadczeń, lub kopia ( oryginał ) wyciągu bankowego (za ostatni miesiąc) potwierdzający wpływ tego świadczenia, lub oryginał zaświadczenia z banku prowadzącego rachunek o comiesięcznym wpływie tego świadczenia na rachunek; Dowód Osobisty.
   Dopuszczalne są również: kserokopia aktualnej decyzji o waloryzacji bądź decyzji o przeliczeniu emerytury/renty, w której określona jest aktualna wysokość otrzymywanego świadczenia.

   Działalność Rolnicza: Oryginał zaświadczenia z Urzędu Gminy o dochodach z gospodarstwa rolnego zawierający: dane osobowe Wnioskodawcy, wielkość gospodarstwa (w ha przeliczeniowych) lub wielkość rocznego przeciętnego dochodu, cel wydania zaświadczenia, pieczęć Urzędu Gminy oraz imienną pieczęć osoby upoważnionej wraz z jej podpisem, lub kserokopię nakazu płatniczego za bieżący rok, lub kserokopię dokumentu określającego wysokość miesięcznego dochodu za okres minimum ostatnich 3 miesięcy (kontraktu, umowy z punktem skupu, faktur, wykazu dostaw, dowodu dostaw, np. z mleczarni, ubojni, przedsiębiorstwa skupującego od rolnika płody rolne, itp.), świadczący o stałym charakterze otrzymywanego świadczenia, lub w przypadku uzyskiwania dochodów z działów specjalnych produkcji rolnej - kserokopię deklaracji PIT 6 oraz dodatkowo zaświadczenie z Urzędu Gminy.