przyczepki samochodowe
   Auto-A to wiodący dystrybutor przyczepek Syland w regionie. Współpracujemy z SYLAND już wiele lat. Dzięki temu spełniamy wszelkie oczekiwania klientów. Posiadamy w ciągłej sprzedaży kilkadziesiąt modeli przyczepek jedno i dwuosiowych, w różnych wymiarach i wielu opcjach wyposażenia. Można również składać zamówienia na przyczepki specjalne lub o innych wymiarach, niż prezentowane w katalogu.
   Największym zainteresowaniem i uznaniem cieszą się przyczepki skrzyniowe z zawieszeniem na wzmacnianych resorach i amortyzatorach. Zaletą tego rozwiązania jest zwiększona wytrzymałość osi, odporność na przeładowania i wspaniałe prowadzenie przyczepki za samochodem. Takie przyczepki nie podskakują, a wręcz "płyną" za samochodem.
   Dzięki nim, możecie transportować sprzęt, towary i inne potrzebne rzeczy, bez obaw o bezpieczeństwo. Różna wysokość plandek sprawia, że nawet wysokie elementy spokojnie zmieszczą się pod nią i zapewnią ochronę przed deszczem.
   Jeśli poszukujesz dobrej jakości przyczepki, która nie boi się ciężkiej pracy w gospodarstwie, handlu lub w zwykłym gospodarstwie domowym, to powinieneś zwrócić uwagę na Sylanda w Salonie Auto-A w Augustowie. Przyczepy bardzo przydają się w gospodarstwie rolnym. Tu warto wspomnieć, że poza standardowym rurkowym stelażem jest dostępna wersja ze stelażem w formie klatki cynkowanej z drzwiczkami, którą to opcję bardzo chętnie wybierają rolnicy do przewozu np. cieląt. W ofercie Syland dostępne są również przyczepo-lawety, lawety, przyczepy do przewozu kajaków, quadów, motocykli, itp.
   Przyczepy Syland mają homologację i są gotowe do rejestracji bez potrzeby wykonywania wcześniej jakichkolwiek badań.


   Informacja o nowych cenach przyczepek na obecny rok dostępna jest pod numerem telefonu:
87/643 13 88. Zapraszamy Państwa do kontaktu.