myjnia samochodowa
   Od 2014r Dział Sprzedaży i Obsługi Pojazdów POM Augustów wzbogacił swoją ofertą o jeszcze jedną usługę. Zbudowaliśmy dla Państwa nowoczesną, bezdotykową, ciśnieniową myjnie samochodową. Jest to myjnia najwyższych lotów i jako jedyna w regionie oferuje pełne mycie ( łącznie z detergentami i środkami czyszczącymi ) już od 5zł ( cena orientacyjna i zależna od wielkości posiadanego auta, czasu mycia i zastosowanych środków czyszczących ). Obiekt znajduję się bezpośrednio przy Stacji Kontroli Pojazdów. Chęć umycia auta należy zgłosić podczas wizyty w Sklepie Części Zamiennych. Pracownicy w razie potrzeby służą pomoca w obsłudze urządzeń myjni, oraz mogą wykonać tą usługę bezpośrednio za Państwa. Automat myjący to nowoczesna jednostka sterowana elektronicznie, która umożliwia kilka nowoczesnych trybów pracy. Cała myjnia jest zadaszona, a więc wykonywanie mycia może odbywać się w czasie opadów atmosferycznych, lub innych nie sprzyjających zjawisk. Cały obiekt jest ogrzewany i może być użyty również zimą
( w przypadku mycia wodą używanie myjni zimą jest realizowane za zgodą i pełną odpowiedzialnością klienta ).

   Myjnia Bezdotykowa w POM Augustów to nowoczesność, szybkość działania i wyjątkowe efekty czyszczenia! Technologia zastosowana w myjni gwarantuje bardzo wysoką jakość i osiąganie najlepszych rezultatów mycia za pośrednictwem odpowiednio dobranych elementów urządzeń wyposażenia oraz wchodzących w skład kompletnej myjni wysokociśnieniowej. To doskonałe kompaktowe urządzenia dopracowane na przestrzeni wieloletniego doświadczenia.

   Cechy Wysokociśnieniowej Myjni Bezdotykowej: Procesorowo sterowany pulpit z dużym wyświetlaczem graficznym umożliwiający komunikację z użytkownikiem; Specjalne pompy wysokociśnieniowe umożliwiają optymalizację poboru wody i środków myjących w trakcie różnych faz i programów mycia; Elastyczne połączenie pomiędzy pompami wysokociśnieniowymi a silnikami redukuje hałas i wibracje; Niskociśnieniowy system wytwarzania i nakładania aktywnej piany musującej; Modułowa zabudowa; Wyposażenie zabudowane jest w galwanizowanych szafach pokrywanych lakierem proszkowym; Podstawa wykonana ze stali nierdzewnej; Termostatyczna mieszarka regulująca temperaturę dostarczanej wody; Pompy dozujące chemię myjącą z możliwością regulacji stężenia!

   W naszej myjni skutecznie umyjesz: Felgi Stalowe i Aluminowe, karoserię i podwozie auta, motocykl, quada i skuter, szyby i osłony gumowe lub z tworzyw sztucznych, ciągniki rolnicze i inne pojazdy mechaniczne.

   Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług myjni bezdotykowej!