motocykle
   Od wielu już lat motocykle w Salonie Auto-A wiodą prym we wskaźnikach sprzedaży. Wielu z Was chce posiadać swoje dwa kółka, ale już nie o minimalnej pojemności 50 ccm, lecz coś o wiele bardziej drapieżnego. Chcemy również podróżować o wiele dalej, niektórzy z nas szukają oszczędnego pojazdu, aby dojeżdżać do pracy i bez problemu móc omijać wszechobecne korki. Dlatego w Salonie Auto-A, oferta produktowa motocykli jest niezwykle bogata. U nas możesz kupić dowolny model z oferty, aż czterech markowych producentów. Dodatkowo zapewniamy serwis, wszystkie potrzebne akcesoria i odzież. Od nas wyjedziesz nowym motocyklem w pełni gotowy do dalekich podróży.
   Nowy rok, to nowe wyzwania. Tak jest też u Ciebie? Specjalnie dla Was w tym roku posiadamy od ręki wyjątkową ilość Motocykli, aż pięciu marek. Bardzo duże zainteresowanie sprawia, że gama kolorów, modeli, pojemności silnika i wyposażenia jest u nas największa.
   Zapytaj o dostępność konkretnych modeli w naszym salonie. Najwięcej ma do powiedzenia oczywiście Romet. Tutaj można spokojnie powiedzieć, że oferta jest najbogatsza. Ale i inni nie pozostają w tyle. Niżej przedstawiamy kilka wybranych przez nas propozycji.

   Katalog Maxiskutery Motocykle Kymco 2015r
   Katalog KXD Moto Cross 2015r
   Katalog Junak Motocykle 2015r
   Katalog Skutery Motocykle Rieju 2015r


   No tutaj można by wiele wymieniać, ale przede wszystkim skupimy się nad tymi modelami, które są u nas najpopularniejsze. Z dużym dystansem obserwujemy odrodzenie marki ROMET w kwestii motocykli. Trwa to już kilka lat, ale każdego roku możemy odnotować wzrost ich popularności i kolejne kilka procent. Wpływ na to ma przede wszystkim atrakcyjna cena, dostępność i profesjonalna obsługa serwisowa przez dealerów Romet. Kymco ze swoimi trzema modelami poszło raczej w jakość i dopracowanie techniczne. Co ma też swój skutek dla kupujących. Na uwagę zasługuje również inna odrodzona marka JUNAK. Posiada on w ofercie nawet jednostki o pojemności 650 ccm. Jakość wykonania jest naprawdę świetna, o czym możecie przekonać się podczas wizyty w naszym salonie w Augustowie. Teraz przedstawimy Wam kilka wybranych motorów, którymi warto się zainteresować w szczególności. A zaczniemy tym razem od Junaka.

   Junak M125 - zwinna sylwetka napędzana silnikiem 149 ccm. Oferta motocykli o pojemności 149 ccm jest bodaj najciekawszą propozycją w kontekście współczesnych realiów rynkowych. Parametry - zakres mocy, średnia prędkość przelotowa - jakim dysponują 150-tki pozwalają swobodnie zaplanować wielokilometrową wyprawę, bez obawy o wytrzymałość silnika. Marzył nam się pojazd dedykowany: zwolennikom agresywniejszej jazdy sportowej, poszukiwaczom turystycznych atrakcji, a także zainteresowanym nabyciem niezawodnego motocykla do codziennego transportu – jednym słowem typowy motocykl użytkowy.M125 jest wykonany bardzo solidnie, wszystkie elementy spasowane dokładnie, a materiały widać, że są odpowiednio dobrane. W salonie Auto-A możesz uzyskać dostęp do jazdy próbnej i samodzilenie ocenić dynamikę i komfort jazdy tym motorem. Jest to nowoczesna jednostka napędowa o mocy prawie 11 KM. Doskonale nadaje się do podróży i wycieczek po całej Polsce. Zapraszamy oczywiście do Salonu Auto-A w Augustowie.


   Teraz prezentujemy Wam prawdziwą gratkę. Junak M16 to wyzwanie dla wszystkich, którzy chcą zaszaleć na drodze szybkiego ruchu. Czterosuwowy, dwucylindrowy z jednym wałkiem rozrządu OHV, po dwa zawory na cylinder, średnica zaworów 28 / 22 mm, zawory regulowane tradycyjnie za pomocą gwintowanej końcówki w dźwigni zaworowej. Napęd wałka rozrządu łańcuchem pomiędzy cylindrami z napinaczem sprężynowym i prowadnicami teflonowymi. Średnica cylindra 61,9 mm, pojemność silnika 324 ccm. Silnik średnioobrotowy, max 9.500 obr/min, blokowany elektronicznie przy 8.000 obr/min. Doskonała konstrukcja motocykla w formie kołyski, ze stalowych rur wysokiej jakości, sprawia, że M16 jest idealnym krążownikiem szos. Duża szeroka kanapa wyposażona jest w oparcie dla pasażera. Bardzo wygodnie przejedziesz nawet kilkaset kilometrów. Poczuj komfotr i radość z jazdy.   Wracamy już szybkim krokiem do Rometa i jego propozycji w tym segmencie. Zacznijmy od ZK 125. Romet ZK125 to klasyka gatunku i najczęściej kupowany motocykl o pojemności 125 w Polsce. W motocyklu zwrócono uwagę na ekonomię i praktyczność. Komfort kanapy połączony z niskim spalaniem czynią ten motocykl niezastąpionym w mieście oraz na trasie. Zwinność i poręczność konstrukcji motocykl zawdzięcza doskonałej geometrii ramy. Szerokie opony wraz z wydajnym zawieszeniem zapewniają pewne, stabilne prowadzenie na drogach. Bardzo fajnie sprzedaje się ten model szczególnie na tereny wiejskie. Doskonałe połączenie oszczędności, atrakcyjnej ceny i parametrów. Poznaj go, przejedź się nim w Auto-A.   DIVISION 125, to w naszym odczuciu idealny motocykl turystyczny. Posiada lekko zadziorną linię, ale przede wszystkim jego kolorowe obudowy, silnik o mocy 12 KM, duże, aluminiowe felgi, sprawiają, że doskonale prowadzi się na szosie, nawet przyz znacznym obciążeniu. Więc śmiało, pakuj plecak, zabierz ukochaną i ruszajcie w Polskę. Ale najpierw...do salonu Auto-A w Augustowie.