mechanika pojazdowa
   Przy naszej Stacji Kontroli Pojazdów funkcjonuje również profesjonalny Warsztat Samochodowy, który posiada również zaplecze zaopatrzeniowe we współpracy z firmą Inter Cars. Dysponujemy markowymi narzędziami, kluczami pnematycznymi, wyposażeniem warsztatowym. Świadczymy pełen zakres usług i napraw związanych z obsługą samochodów osobowych oraz dostawczych w tym także naprawy powypadkowe. Prowadzimy całoroczny, kompleksowy serwis ogumienia w pojazdach osobowych i dostawczych. W sprzedaży posiadamy bogaty asortyment opon po konkurencyjnych cenach. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt który pozwala nam na szybkie i sprawne działanie. Dysponujemy powierzchnią magazynową do przechowywania opon i kół samochodowych.

   Zakres świadczonych przez nasz warsztat usług to między innymi: wymiana olejów silnikowych i przekładniowych, filtrów oleju, powietrza i paliwowych. Sprawdzenie i wymiana przewodów zapłonowych i świec, kompletna wymiana rozrządów, pasków klinowych i wielorowkowych. Ocena stanu i wymiana klocków hamulcowych, tarcz i będnów. Naprawa całego układu hamulcowego. Wymiana płynów eksploatacyjnych i ich uzupełnianie. Wymiana elementów układów wydechowych, elementów zawieszenia i układu kierowniczego. Wykonujemy również inne naprawy w tym pełne naprawy elektryczne. Jeśli masz pytania, zadzwoń bezpośrednio do nas i po rozmawiaj z konsultantem: Tel./ 87 643 67 36.

   Oferujemy Państwu pełną obsługę z zakresu diagnostyki i naprawy klimatyzacji samochodowych. Uzupełniamy, a w razie potrzeby usprawniamy, układ który z jakiejś przyczyny przestał działać. Zajmujemy się nie tylko obsługa i naprawą ale również regeneracją podzespołów klimatyzacji, m.in. sprężarek. Bardzo często problemem jest nieszczelność układu, wtedy nasz personel lokalizuje źródło ulatniania się gazu przy użyciu specjalnej aparatury przeznaczonej do wykrycia wszelkich nieszczelności. Po identyfikacji mechanicy usuwają usterki, uszczelniają układ klimatyzacji.
   Przeprowadzamy również pełne odgrzybianie układu klimatyzacji i jego uzupełnianie.
   Dodatkowo we współpracy z salonem sprzedaży Auto-A dla naszych klientów oferujemy również: przeglądy gwarancyjne i po gwarancyjne jednośladów, quadów i rowerów elektrycznych, przygotowywanie nowego pojazdu do sprzedaży ( tzw. przegląd zerowy wraz z adnotacjami w karcie gwarancyjnej ), obsługa pojazdów komisowych salonu, montaż akcesoriów ( kufry, osłony, lusterka itd. ). Realizujemy również pełną obsługę w zakresie reklamacji pojazdów wszystkich marek sprzedawanych w salonie Auto-A, oraz pojazdów z zewnątrz. Dodatkowo po upływie obowiązującej gwarancji producenta, możesz skorzystać z profesjonalnego serwisu po gwarancyjnego, który zapewnia Wam dalsze bezawaryjne użytkowanie pojazdów. Przeprowadzamy również naprawy Quadów, Skuterów i Motocykli z układami chłodzonymi cieczą.

    Ceny na poszczególne usługi serwisowe, są ustalane indywidualnie ( z wyjątkiem obowiązkowych przeglądów okresowych ), dlatego w celu wyceny naprawy Twojego pojazdu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: Tel./ 87 643 67 36 lub osobiście w serwisie.

   Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego profesjonalnego serwisu!